Monaseb

به دنبال مناسب ترین ها در سایت مناسب

امروز: جمعه, 10 بهمن 1393

شما اینجا هستید: اینترنت وب نورد بازی فیفا را آنلاین بازی کنید

بازی فیفا را آنلاین بازی کنید

ایمیل چاپ

بازی فیفا را آنلاین بازی کنید

اگر علاقمند به بازی فیفا هستید این پست به شما آموزش می دهد چگونه در ایران و با اینترنت هایی که در اختیار داریم می توانیم به راحتی فیفا را آنلاین بازی کنیم.

برای مثال شما در تهران و دوستتان در شیراز است؛ هر دو ADSL با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت دارید و اکنون می خواهید با هم مسابقه ای را داشته باشید؛ اما چگونه؟!

برای این کار شما نیاز به نرم افزاری کم حجم به نام GameRanger نیاز دارید که می توانید از اینجا دانلود کنید. این نرم افزار پس از دانلود و نصب برای شما اکانتی می سازد که با ورود به آن شما می توانید با دوستانتان از طریق آن به صورت آنلاین فیفا را بازی کنید. برای این کار بعد از دانلود نرم افزار GameRanger و ساخت اکانت و وارد شدن به برنامه از طریق نوار کشویی برنامه، گزینه My Games را زده تا نرم افزار به شما بازی هایی که از طریق آن می توانید به صورت آنلاین بازی کنید را نشان دهد. بعد از انتخاب بازی مورد نظر که در اینجا ما Fifa10 را انتخاب کردیم یک سری اسامی را مشاهده می کنید که در حقیقت میزبانان بازی هستند.

GameRanger

شما می توانید به هر یک این روم ها وارد شده و با میزبان روم مسابقه ای را ترتیب دهید . اما می توانید خودتان نیز با کلیک روی گزینه Host میزبان شده و دوستانی که مایل هستید را به بازی دعوت کنید. کافی است که دو نفر این نرم افزار را به روی کامپیوتر خود نصب داشته باشند. بعد از وارد شدن به روم میزبان با زدن گزینه Start اعلام شروع بازی می کند و همزمان به صورت اتوماتیک بازی فیفا در رایانه دو طرف اجرا و تنظیمات آنلاین برای بازی به صورت خودکار انجام می شود، روند کار بسیار ساده هست.

توجه داشته باشید که تنظیمات بازی همان تنظیمات کامپیوتر میزبان است. اکنون شما هم می توانید به صورت آنلاین بازی کرده و لذت ببرید!

منبع: imilad

نظرات 

 
-1 #1 اسی 1390-03-09 12:07
میشه طریقه ساخت اکانت رو باGameRanger نشون بدید ممنون میشم
نقل قول
 
 
-2 #2 sajjad 1391-02-12 23:02
khobe barnamash... akantam sakhtam vali fifa2012 too listesh nist motasefane....
نقل قول
 
 
0 #3 ali 1391-09-28 16:29
روش ساخت اکانت رو باG.Rرو نشون بدید.ممنون
نقل قول
 
مطالب زیر پیشنهاد می شود
Share |