Monaseb

به دنبال مناسب ترین ها در سایت مناسب

امروز: پنجشنبه, 09 بهمن 1393

شما اینجا هستید: اخبار روز موبایل و جی اس ام دور جدید طرح انتخاب شماره دلخواه ایرانسل آغاز می شود

دور جدید طرح انتخاب شماره دلخواه ایرانسل آغاز می شود

ایمیل چاپ

دور جدید طرح انتخاب شماره دلخواه ایرانسل آغاز می شود

ایرانسل اعلام کرد به عـنوان تنها ارائه دهنـده خدمت "شماره طلایی" در کشـور، دور جـدید ایــن طرح را از بامداد یکشنبه ۶ تیر تا ساعت 23 و 59 دقیقه پنجشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری

و از طریق وب سایت رسمی خود به نشانی www.irancell.ir ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با اجرای دور جدید واگذاری شماره طلایی، ایرانسل این امکان منحصر به فرد را در اختیار متفاصیان قرار می دهد تا شماره تلفن همراه دلخواه خود را از میان شماره های موجود از ۰۹۳۹۱۰۰۰۰۰۰ تا ۰۹۳۹۹۹۹۹۹۹۹ انتخاب کنند.

متقاضیان می توانند شماره دلخواه خود را از بین شماره های طلایی نظیر شماره های مرتب، شماره فعلی تلفن همراه، تلفن ثابت منزل و یا محل کار خود، تاریخ تولد یا ازدواج، یک ردیف شماره های سریالی و پشت سرهم برای اعضای خانواده، دوستان یا همکاران، ترکیب حروف ابجد که مفهوم خاصی را ایجاد می کند، شماره حساب بانکی، شماره ملی، شماره شناسنامه، شماره خودرو و یا هر شماره دلخواه دیگر از ردیف اعلام شده را به دلخواه، به عنوان شماره سیم کارت اعتباری ایرانسل خود انتخاب کنند.

بهای سیم‎ کارت اعتباری با شماره انتخابی ایرانسل، با احتساب 3 هزار تومان اعتبار اولیه موجود در آن و حق الزحمه شرکت پست بابت تحویل در محل مشترک و دریافت مدارک، مجموعا 15 هزار تومان تعیین شده که در هنگام ثبت نام اینترنتی از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله کارت یکی از بانک های عضو شبکه شتاب و یا پرداخت از طریق کارت شارژ ایرانسل دریافت می شود.

براساس این گزارش، متقاضیان برای ثبت نام باید ابتدا به وب سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه کرده و وارد پورتال ثبت نام شماره طلایی شوند سپس شماره مورد نظر خود را در محل مشخص شده وارد کنند. در صورتی که شماره انتخابی شده پیش از این توسط سایرین رزرو نشده باشد، سیستم، انتخاب آنان را تایید کرده و به مرحله بعدی هدایت می کند.

پس از تایید سیستم مبنی بر موجود بودن شماره طلایی مورد نظر و وارد کردن اطلاعات لازم، مرحله ثبت نام آغاز می شود. در این مرحله علاوه بر تکمیل مشخصات فردی، درج نشانی پست الکترونیک و یک شماره تلفن همراه الزامی است زیرا در تمامی مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیک به اطلاع متقاضی خواهد رسید.

پس از این مرحله یک پیام کوتاه و نامه الکترونیکی مبنی بر انجام موفقیت آمیز عملیات به طور خودکار برای متقاضی ارسال می گردد. سپس مشترک می بایست نسبت به پرداخت هزینه شماره طلایی به مبلغ 15 هزار تومان از طریق پرداخت آنلاین و یا پرداخت از طریق کارت شارژ اقدام کند.

متقاضیان حداکثر تا پایان روز ثبت نام فرصت دارند تا هزینه شماره طلایی مورد نظر خود را پرداخت کنند. همچنین اگر فردی به هر دلیل مبلغی بیشتر از میزان مشخص شده توسط سیستم، به حساب ایرانسل واریز کند، مبلغ اضافی به اعتبار شماره طلایی وی افزوده شده و یا پس از طی مراحل اداری به وی باز گردانده می شود. متقاضیان در طی مراحل ثبت نام، می توانند نحوه بازپرداخت را انتخاب کنند.

بلافاصله پس از پرداخت مبلغ توسط مشترک و تأیید پرداخت توســط سیــستم، شــماره رزرو شده به نام مـشترک تخصــیص داده می شود و پس از آن، سیم کارت به پست تحــویل و یک پــیام کوتــاه حاوی "کد رهگیری مرســوله پستی" برای وی ارســال می گردد. مشترک می تواند با مراجعه به وب سایت پست به نشانی www.post.ir از آخرین وضعیت ارسال سیم کارت خود مطلع شود. کد رهگیری مرسوله پستی را همچنین می توان از طریق تماس با ۷۰۰ از خط ایرانسل یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط دریافت کرد.

در هنگام مراجعه مامور پست به نشانی مشترک، سیم کارت، تنها به مالک تحویل خواهد شد و مشترک هنگام دریافت سیم کارت باید اصل کارت ملی یا شناسنامه خود را همراه داشته باشد و یک نسخه از کپی آن را به مامور پست تحویل دهد. سیم‎کارت های ایرانسل تنها پس از تکمیل ثبت نام و رسیدن مدارک شناسایی به ایرانسل فعال می شوند.

در تمامی مراحل، اطلاعات مربوط به ثبت نام و آخرین وضعیت از طریق پیام کوتاه و پست الکترونیک به اطلاع متقاضی شماره طلایی خواهد رسید. همچنین همواره با مراجعه به صفحه ثبت نام شماره طلایی و وارد نمودن شناسه پیگیری رزرو، می توان تمام سوابق پیام های کوتاه و نامه های الکترونیکی دریافتی از سوی ایرانسل را مشاهده کرد.

از سوی دیگر در صورتی که هنگام ثبت نام متقاضی، یک شماره ایرانسل برای اطلاع رسانی ارائه شده باشد، می توان در تمامی مراحل ثبت نام، با ارسال یک پیام کوتاه حاوی شناسه پیگیری رزرو به شماره ویژه ۲۱۳۹ از همان خط، از آخرین وضعیت سیم کارت شماره طلایی مطلع شد.

براساس این گزارش، ایرانسل با سرعتی بی سابقه طی سه سال گذشته به طور متوسط هر ۱۸ ساعت یک شهر یا دهستان و ۱۴ روستا را تحت پوشش شبکه خود قرار داده و و موفق شده بیش از هزار و 400 شهر و دهستان و 17 هزار روستا را به همراه بیش از 16هزار کیلومتر از جاده های کشور، تحت پوشش خدمات خود قرار دهد.

منبع: آی تی ایران (itiran.com)

نظرات 

 
-1 #1 احسان 1389-09-18 10:19
سلام.این دور جدیدشماره دلخواه ایرانسل ازچه تاریخ تاچه تاریخیه؟آخه 18اذرمن رفتم سایتشون امکان ثبت نام نبود
نقل قول
 
 
+1 #2 مریم 1390-01-17 08:06
سلام ببخشید این طرحتون از چه تاریخیه هرچی میرم تو سایت ایرانسل امکانثبت نام شماره طلایی نیست
اگرم تاریخ ثبت نام تمام شده.دوباره امکات تمدید ثبت نام هست یا نه؟
نقل قول
 
 
0 #3 مریم 1390-01-17 08:08
سلام ببخشید میخواستم بپرسم ثبت نام شماره طلایی تا چه تاریخیه
اگرم تاریخش گذشته میشه بگین امکان دوباره تمدید کردن تاریخش هست یانه؟
نقل قول
 
 
+3 #4 من 1390-04-04 19:16
نقل قول مریم:
سلام ببخشید این طرحتون از چه تاریخیه هرچی میرم تو سایت ایرانسل امکانثبت نام شماره طلایی نیست
اگرم تاریخ ثبت نام تمام شده.دوباره امکات تمدید ثبت نام هست یا نه؟ :sad:

بالا روبخون از6تیرتا31تیر
نقل قول
 
 
+1 #5 محمدرضا 1390-04-08 15:25
امروز 90/04/08 پس چرا نمیشه ثبت نام کرد فکر کنم سرکاریه
نقل قول
 
 
+2 #6 ahwazy 1390-05-14 17:55
slm tarikh tamdid nemishe?
نقل قول
 
 
0 #7 ahwazy 1390-05-14 17:56
slm emkane tamdide shomareye talai hast?
نقل قول
 
 
0 #8 حامد ط 1390-05-20 23:09
سلام. الان يهساله دارم دنبال شماره دلخواهم.093...7214721 ميگردم.پس چي شد اين طرحتون يعني تا كي انتظار .
نقل قول
 
 
0 #9 ...! 1390-05-31 23:59
salam bebakhshid mishe tarikhesho0 zo0d tar begin mamno0n misham!
نقل قول
 
 
-1 #10 صادق 1390-06-06 13:18
نقل قول مریم:
سلام ببخشید میخواستم بپرسم ثبت نام شماره طلایی تا چه تاریخیه
اگرم تاریخش گذشته میشه بگین امکان دوباره تمدید کردن تاریخش هست یانه؟

شماره دلخواه من 09391221669
نقل قول
 
مطالب زیر پیشنهاد می شود
Share |