Monaseb

به دنبال مناسب ترین ها در سایت مناسب

امروز: پنجشنبه, 09 بهمن 1393

شما اینجا هستید: اخبار روز نرم افزار عرضه رایگان مرورگر اپرا مینی برای گوشی های آیفون و آی پاد تاچ

عرضه رایگان مرورگر اپرا مینی برای گوشی های آیفون و آی پاد تاچ

ایمیل چاپ

عرضه رایگان مرورگر اپرا مینی برای گوشی های آیفون و آی پاد تاچ

ساعاتی پیش اپرا در سایت رسمی خود خبر بسیار خوبی را برای دارندگان گوشی های آیفون (iPhone) و آی پاد تاچ (iPod touch) و آی پد (iPad) اعلام کرد. در این خبر

اعلام شد که اپل سرانجام با عرضه اپرا مینی (Opera Mini) نسخه آیفون (iPhone) موافقت کرد. این در حالیست که بسیاری از طرفداران امیدی به این اتفاق نداشتند زیرا این کار رسما رقیب تراشی برای مرورگر اختصاصی گوشی های آیفون (iPhone) یعنی سافاری بود. اما اپل با این اقدام جالب تعجب همگان را برانگیخت تا نشان دهد آن طوری که دشمنانش هم می گویند انحصار طلب نیست!

صبح امروز خبر تایید اپرا مینی (Opera Mini) در تمامی سایت های آی تی دنیا پخش شد و اکنون با انتشار نسخه رایگان و قابل دانلود اپرا مینی (Opera Mini) بر روی فروشگاه اپل؛ اکنون همه دارندگان گوشی های آیفون (iPhone) و همینطور آی پاد تاچ (iPod touch) قادر به دانلود و استفاده از این مرورگر فوق العاده هستند. بدون شک رقابت اپرا و سافاری (Safari) برای طرفداران آیفون (iPhone) جالب خواهد بود. انتشار اپرا مینی (Opera Mini) نسخه آیفون (iPhone) گامی مهم برای جلب مشتریان بیشتر و هوادارن این گوشی خواهد بود. اکنون آیفون (iPhone) داران نیز می توانند از وب گردی با سرعت فوق العاده در اپرا مینی (Opera Mini) بهره ببرند. اگر شما نیز از دارندگان آیفون (iPhone) یا آی پاد تاچ (iPod touch) هستید حتما این برنامه را از اینجا دانلود کنید.

منبع خبر: imilad.com

نظرات 

 
+6 #1 هيوا 1391-02-19 15:29
اقاي محترم اگه واقعا لينك برنامه اپرا ميني يا هر برنامه اي رو نداري لطف كن مردم و علاف خودت نكن
نقل قول
 
مطالب زیر پیشنهاد می شود
Share |